Dongguan Opensesame Tech CO., LTD

kuidas see leebe hiiglane elusid päästnud kaks venda

Vabastusaeg: 2018-06-08 16:45:03  Löögid: 89

leebe hiiglane on must koer võitis mainekas loomade medal päästes kaks venda, kes kannatavad õudused, depressioon.

Lemmy-969635.jpg


selline oli habras vaimset vennad max ja joe landowski pärast kaotada pere lemmiklooma, nende ema kartsin halvimat.


vanim poeg, max, 27, sai nii pimestatud leina pärast surma, ta sai surma. siis tuli lemmy suurepärase mastifit, kelle suur isiksus on toonud vennad uus õnne. joe, 19, kes kannatab sotsiaalse ärevuse ja veetis viis aastat luku taga oma toas, võib tanüüd venture välja mängida lemmy. nagu lemmy oli au koos prestiižne sinine rist medal täna, vennad, "ema selgitanud, miks nende uut päästmisabi pet - oli väärt saaja

lemmy-5-1368881.jpg


maria landowski, didcot, oxfordshire, ütles, et kaotada oma perekonna koer suzy oli näinud dramaatilist mõju tema pojad elu, aga siis lemmy saabunud on sinine rist uude elukohta paigutamise keskus. "lemmy on toonud tohutu rõõm meie pere pärast sellist traagilist sündmust meie jaoks, ja ma usun, et ta päästis mu mõlemad lapsren on elu, "ütles ta." mõlemad oma pojad on muutunud väga masendunud pärast surma, suzy.mu vanim poeg max sai surma.see on halvim asi, mida iga ema võib kogeda, näha oma poega nii väike koht, see murdis mu südame "emana asjaolu, et minu poeg on nüüd on ohutu, turvalise ja õnnelik oma elu ja enam ei tunne enesetapjalik tähendab, nii palju, et ei suuda sõnadega kirjeldada.lemmy tegi seda, ta päästis ta. "

Lemmy-6-1368884.jpg

meditsiiniline avastamise lemmikloomad kõige sagedamini saajatele nende elupäästvat veiderdamise. sel aastal tunnustust, avati pere lemmikloomad ja kohtunike pidas inspireeriv viis lemmy päästis vennad tõsist depressiooni ja enesetapu tegi talle vääriline võitja. max selgitas, kuidas lemmy on muutunud tema elue. "nad ütlevad depressioon on musta koera, see võttis suure musta koera nimi lemmy aidata mind läbi minu," ütles ta. "ma võin ausalt öelda, et ma ei tea, kui ma ei oleks siin, kui poleks teda.mul oli väga halb koht oma vaimse tervise ja ei näinud väljapääsu. "lemmy muutis mu elu, ta toob mulle nii palju rõõmu ja side, meil on põhjus, miks ma ärkan hommikuti, ma lihtsalt ei julge mõeldagi, kus & # 101; me ilma temata oleks.meil on hea meel, et anda talle sinine rist medali, näidata, kui võimas ta on. "

Lemmy-7-1368887.jpg


kuna 1940 sinine rist medal on traditsiooniliselt esitati töötab loomadega, politsei koerte ja meditsiinilise avastamise lemmikloomad kõige sagedamini saajatele nende elupäästvat veiderdamise. sel aastal tunnustust, avati pere lemmikloomad ja kohtunike pidas inspireeriv viis lemmy päästis vend.on raske depressiooni ja enesetapu tegi talle vääriline võitja. max selgitas, kuidas lemmy on muutunud tema elu. "nad ütlevad depressioon on musta koera, see võttis suure musta koera nimi lemmy aidata mind läbi minu," ütles ta. "ma võin ausalt öelda, et ma ei tea, kas ma oleksin siin, kui see ei olnud hie.mul oli väga halb koht oma vaimse tervise ja ei näinud väljapääsu. "lemmy muutis mu elu, ta toob mulle nii palju rõõmu ja side, meil on põhjus, miks ma ärkan hommikuti, ma lihtsalt ei julge mõeldagi, kus & # 101; me ilma temata oleks.meil on hea meel, et anda talle sinine rist medali, näidata, kui võimas ta on. "

UK-1368873.jpg

sinine rist exexcutive sally de la bedoyere, ühe medali kohtunike, ütleb, et au tunnustab olulist rolli mängida, nagu need on lemmikloomade sõbrad, perekond ja isegi life-savers.she lisada: "lemmy lugu ei puuduta meie südamed.see oli raske valida võitja, kui kõik kandidaadid näitas, kui palju lemmikloomi rikastab meie elu nii palju suurepäraseid võimalusi, kuid meil oli see imeline kutsikas oli tõeline ja tasumata kangelane. " lemmy lugu näitab, kui mõni lemmikloom, mis tahes taust, võib olla tähtis, isegi elupäästva, mõju nende omanikud. "nad oma elu muuta ja seetõttu on sinine rist on alati ringi, et aidata muuta nende, kui nad vajavad." sinine rist on riiklik heategevus, mis on aidanudhaige, vigastatud, hüljatud ja kodutu lemmikloomad üle 120 aastat. ülesseadmise sinine rist medal 2019 avab hiljem sel aastal.Eelmine: kuidas koolitada kuldretriiver ko...

Järgmine: Mercedes G-Klasse im Testsdfsd