Dongguan Opensesame Tech CO., LTD

kuidas koolitada kuldretriiver koerad, kuidas rong kuldne retri

Vabastusaeg: 2018-06-08 15:13:02  Löögid: 103

see on suhteliselt lihtne ülesanne õpetada kuldretriiver kätt suruda rahvast.enamik koeri, umbes üks või kaks feedings võib luua peamiste rahvaliikumiste.siin kirjeldatakse üksikasjalikult meetmed, et koer omanikud treenida kuldretriiver käepigistus.  


1) esmalt lase kuldretriiver koer tuttavad.   esiteks, et määrata kindlaks käepigistus, mis vastab salasõna, salasõna peavad olema täpsed ja ei ole segaduses koos teiste tulevaste meetmete või juhtimise salasõnad treenima, näiteks: käepigistus.hüüdlause tuleb rõhutada koolituse ajal ja heli peab olema selge.siis võid sa rongi järgmises järjekorras.  


2) neli sammu, et jin mao õppima suruge käsi.  


(1) veenduge, et teie kuldne retriiver on juba tühi.eriti, kui sa süüa tahad, kuna sa osalevad eraldi uurida, sul peab olema midagi, mida sa süüa meeldib, kui tasu igal ajal.  


(2) koha leida sobiv koolitus, esimene sööda kuldsed juuksed natuke, ja tõsta emotsioonid; see on ka locust võrgutada su väike jinmao kõhtu, keegi ei õpi, entusiasmi tuleb suurem.  


(3) kui koer lõpetab söömise midagi ja säilitab fikseeritud asendis, koer hakkab juhtima käepigistus: kui asi puudutab lähedal või puudutab koer ja # 39; s esijalad. see on üldjuhul teha jalga tõsta.see on käepigistus.prototüüp, kui karjud käepigistust keskus, läheb tema ees jala lähedal.kui see on kadunud, siis hoia oma jala, siis ta vabaks, oota, et parandada oma positsiooni, ja siis jätkame järgmine kord.kui see hoiab oma jalad ootab praktika ajal, anna käsi ja anna see väike autasu.  


(4) kui kuldne retriiver on selge mulje jalga tõsta meetmeid, ei ole enam puutu või sellele läheneda oma käega, hüüa käsu surume kätt.kui see on kadunud, pea ja tasu süüa natuke, kui mitte tõste - ja karjumine paar korda, ma tõesti ei taha ja # 39; teadnud, kui ma tõsta mu jalg.nagu see, kui vähe aega, peaks olema võimalik alus meetmeid, surume kätt.  


handshaking on hea viis, kuidas omanik suhelda koer, koer on kergesti kuulekas seda liikumist.seega, kui koer on õnnelik, võtab see algatus anda esijalad ja suruge kätt.nii tore on suhteliselt lihtne kasutada koerte dresseerimine.eeldatakse, et kõik läheb kiiresti.      


jootraha: parima koolituse aeg kuldse retriiveri kutsikate  


miks 3 - 4 kuud on parim koolituse aeg kuldretriiver koer?  


üldiselt, kuldjuukseline kutsikad on väiksem kui 3 kuud vana ei ole sobiv koolitus, eriti väikeste kuldsete juustega 1 kuni 2 kuud.see saab olema parem alustada koolitust jin mao kutsikad pärast 3... 4 kuud.  


esiteks, kuldse retriiveri kutsikate on olnud suhteliselt tugev ajal, ja luud on suhteliselt tugev.samal ajal on jõudmas lõpule süstimise vaktsineerimise ja see on samuti kohandada uute keskkonna.  


teiseks, see aeg on õige aeg luua head kombed kuldne retriiver koolitust.pärast viies kuldne retriiver kutsikas on esimest korda kodust ära ja # 39; t rush ja mängida koolituse koheselt kutsikas, nii et kutsika saan haige kergesti.õige on, et koht kutsikad õiges kohas, lase sel olla vaikselt ja lasid kutsikatel on usaldus uude koju.see ajavahemik kestab umbes nädal, ja saad alustada isiklikult kuldse retriiveri kutsikate koos ümbritseva keskkonnaga ning luua igapäevaelu harjumusi.  


kolmandaks, see on parem, kui sama isik, kes vastutab jin mao ja # 39; s dieeti, sealhulgas jälgides koer ja # 39; s isu ei ole normaalne, ja teades, et koer ja # 39; s roojamine aega ja nii edasi.

Eelmine: nõuandeid korrastamine sinu koer...

Järgmine: kuidas see leebe hiiglane elusid ...